Trakya İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Trakya İş Güvenliği olarak her sektör için uygun koruyucu kıyafetler bulundurmaktayız. İş güvenliği oldukça önemlidir. İş yerleri ve çalışanlar iş güvenliğine dikkat etmeli ve iş güvenliği kurallarına uymalıdır. Koruyucu kıyafetler ile Trakya bölgesinde sürekli gelişen ve müşteri memnuniyetini esas alan bir firmayız.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun olan ürünlerimiz hem kalite hem de bütçe olarak oldukça beğeni kazanmıştır. Çalışanların güvenliği her şeyden önemlidir bu güvenliği sağlamak ve oluşabilecek kazalara önlem almak için koruyucu kıyafetleri, ayakkabıları mutlaka almanız gerekmektedir.

Sağladığımız hizmet ve ürünler ile müşterilerimize her daim destek olmaktayız. Firmamız edindiği kalite politikası ile ürünlerini hizmetinize sunmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmeti bir arada almak için iletişime geçiniz.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri hızlı bir şekilde ulaştırmayı ve sorunlara en etkili şekilde çözüm üretmeyi misyon edindik. İş güvenliği konusunda müşterilerimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi ve çözüm yaratmayı esas edindik. 

Vizyon

Trakya bölgesi başta olmak üzere yurtiçinde sektörde en fazla tercih edilen firma olmayı, sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olmayı vizyon edindik. Firmamız Trakya bölgesinde adını duyurduğu gibi ülke genelinde de duyurmayı ve bu doğrultuda faaliyet göstermeyi amaç edinmiştir. Kaliteden ödün vermeden yenilikçi olmak hedeflerimizdendir.

Kalite Politikamız

  • Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerimiz son derece kaliteli olması,
  • İş güvenliği konusunda hem çalışanlarımızı hem de müşterilerimizi bilinçlendirmek,
  • Çevreye ve topluma duyarlı olarak çalışmalarımızı sürdürmek,
  • Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet sağlamak,
  • Müşteri istek ve şikayetlerini öğrenmek ve buna uygun olarak faaliyet göstermek,
  • Sürekli gelişen ve yenilikçi bir firma olmak,
  • Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize hizmet sağlamak kalite politikalarımızdandır.
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×