Trakya İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.
BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ
135 0.0
177.14 https://www.trakyaisguvenligi.com Stoklarda! Hemen Sipariş Ver!

BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ

Stok KoduFS500
Yeni
Ürün
Kdv Hariç 150,12  + KDV
Kdv Dahil 177,14 
Stokta var
Bu üründen Adet

BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ

Sistem, kullanıcılara ve göreve özel gereksinimler için yüz koruma ürünü, boyutları, kapsamları ve renk tonu seçenekleri sunar

Bağlantıları, BBU® Safety ve bir çok Kişisel Koruyucu Ekipman ile uyumludur.

Slot Adaptörü, BBU® İş Güvenliği Baretine takılı kulaklıklar veya Barete monte edilebilen BBU® Gelişmiş İşitme Koruması sağlayan kulaklıklara uyumludur.

Kişisel Göz ve Yüz Koruma ürünleri için EN 166 gerekliliklerini karşılar

Koruyucu gözlük her zaman yüz siperlerinin altına takılmalıdır. BBU® Baretleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan BBU® Barete monte aparatlar, baretinize bir yüz siperini güvenli bir şekilde takmanıza yardımcı olur. Darbeye, sıçramaya ve / veya yayılan ısıya karşı korumaya yardımcı olan çeşitli BBU® FS-Serisi Yüz Koruyucuları ile uyumludur.

Uyumluluk için tasarlandı 

FS 500 Vizör Braketi, BBU® Barete Takılı Kulaklıklar veya Barete Takılan BBU® Gelişmiş İşitme Koruması ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır

Kullanım kolaylığı 

Çalışanın, kullanılmadığında BBU® FS-Serisi Yüz siperliğini rahatça kaldırmasını sağlar. Alet kullanılmadan kolayca kurulacak şekilde tasarlanmıştır.

Entegre güvenlik 

BBU® Barete Takılabilir Yüz Koruyucu braketler, bu sistemlerin Kişisel Göz ve Yüz Koruma Cihazları için EN 166 ve Endüstriyel Baş Koruması için EN 397 gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için BBU® baretleri ve Yüz Siperleri ile birlikte test edilir.


Önerilen Uygulama 

Montaj, Temizleme, Yıkım, Elektrik, Tesis Bakımı, Taşlama, Makine İşlemleri, Boyama, İyileştirme, Zımpara, Kaynak (Sadece Kaynak Lensleri İçin)

Önerilen Sektör 

Otomotiv, İnşaat, Tasarım ve İnşaat, Tesis Sanitasyonu, Yiyecek ve İçecek Üretimi, Gıda İşleme, Gıda Güvenliği, Genel İmalat, Ağır Altyapı, Endüstriyel Bakım, Metal İmalat, Askeri Bakım, Askeri Bakım, Onarım ve İşletme, Madencilik, Petrol & Gaz, İlaç, Ulaşım

Standartlar / Onaylar: EN 166 B (120m/s)

FS 500: BARETE MONTE BRAKET SETİ

FS 501: 1MM POLİKARBONAT LENS


Toplam 0 yorum Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.
0.0
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×